Hakkında

Fon, Global Kitle Fonlama Platformu A.Ş. (fonbulucu.com) başta olmak üzere, kitle fonlaması faaliyetinde bulunmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu tarafından listeye alınan platformların yürüttüğü kampanyalara katılmak suretiyle, üretim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren girişim şirketlerine yatırım yapar. Türkiye’de paya dayalı kitle fonlamasını hayata geçiren ilk platform olan fonbulucu.com, Global Kitle Fonlama Platformu A.Ş. tescilli markasıdır.
fonbulucu.com, Anadolu’nun kadim geleneği imeceyi online platformlarda yeniden canlandırarak, Türkiye’de girişimcilik ve yatırımcılık ekosistemini geliştirmek ve sermayeyi tabana yaymak amacıyla 2016 yılında kuruldu. İlk olarak Ödül ve Bağış Temelli kitle fonlama modeliyle fikir, proje ve buluş sahiplerini, girişimlere finansal destek sağlayanlarla bir araya getirerek kısa sürede 25 bin kayıtlı üyeye ulaştı. fonbulucu.com, kurulduğu günden bugüne kadar 212 Milyon TL’yi aşan fonlama talebi alarak girişimci ve yatırımcılara 360 derece fayda sağlayan yenilikçi bir finansman ve yatırımcılık sistemi oluşturdu.
fonbulucu GSYF hakkında daha detaylı bilgi almak için info@maqasid.com.tr e‑posta adresinden veya 0216 7064115 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fon Pay Değeri

5 Ağustos 2022 | FON PAY DEĞERİ

₺ 1130.611014