• Dil:
  • +90 216 706 41 15
Hakan Yıldız

Hakan Yıldız

Yönetim Kurulu Başkanı 1972 yılında Kayseri’de doğmuş olan Hakan Yıldız, K.T.Ü. Turizm İşletmeciliği ve A.Ü. İşletme bölümlerinden mezun oldu. 2003-2009 yılları arasında Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve 2009-2016 yılları arasında T.C. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nda görevlerde bulunduktan sonra 2016 yılında Global Markets Turkey’i kurmuştur. 2019 yılında ise Global Kitle Fonlama Platformu A.Ş.(Fonbulucu)' yu kurmuş olup halihazırda Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
 Vahit Altun

Vahit Altun

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 1971 yılında doğan Vahit Altun, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisansını ABD Southern Politecnic University’de işletme alanında yaptı. Finans sektöründe 24 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Vahit Altun, aralarında Man Finansal Hizmetler A.Ş. Genel Müdürlüğü (2011-2016) ve Genel Sekreter Yardımcılığı (2016- ) olmak üzere birçok önemli pozisyonda görev yapmıştır. Vahit Altun aynı zamanda Avrupa Konfederasyonu Finans Kurumları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.
Ahmet Güder

Ahmet Güder

CEO, Yönetim Kurulu Üyesi Bankacılık ve finans sektöründe toplam 15 yıl deneyimi olan Ahmet Güder, Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İngiltere’de University of East London'da MBA yapmış olup SPK Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisansı bulunmaktadır.
Mustafa SAK

Mustafa SAK

Yönetim Kurulu Üyesi İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans ve Yüksek Lisans derecesine sahip olan Mustafa Sak'ın, inşaat, gayrimenkul, finans ve teknoloji alanında girişimlerde yatırımları bulunmaktadır.
Mustafa ÖNER

Mustafa ÖNER

Yönetim Kurulu Üyesi 1977 yılında İstanbul’da doğan Mustafa Öner, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. 2000 yılından itibaren, yurt içinde ve yurt dışında endüstriyel ambalajlama ve makine sektörlerinde ticari faaliyetlerde bulunan şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Ayrıca; fintech, teknoloji ve e-ticaret odaklı farklı girişimlerde yatırımları bulunmaktadır.